EGYPT - HURGHADA

HOTEL LONG BEACH **** 

TERMÍN: 18. 3. - 25. 3. 2020

 
 
Ve spolupráci s EXIM tours
 
Odlet: Praha 01:05 - Hurghada 06:15 * Přílet: Hurghada 17:05 - Praha 20:40 *
Strava all inclusive, transfet z/na letiště
 
(možný odlet i z Brna a Ostravy)
 

Cena: 13790 Kč osoba na dvoulůžkovém pokoji

 
( za jednolůžokvý pokoj 16080 Kč, rodinný pokoj 16080 Kč a pokoj v hlavní budově 14580 Kč)
 
Při rezervaci (sepsání smlouvy) je potřeba uhradit 30% z ceny, zbytek do 35 dnů před odletem.
 
Na našich výletech se potkávají fajn lidé se zájmem o poznávání nových míst, ale i o to si jen tak obyčejně popovídat. Pokud se vám líbí atmosféra na výletech a chtěli byste s námi strávit odpočinkový týden u moře, tak je tato nabídka určena právě vám. Pokud pojedete sami a nechcete připlácet za dvoulůžkový pokoj, můžeme vám zprostředkovat druhou osobu na pokoj. Jednolůžkový pokoj je pak výhodou pro ty, kteří chtějí více soukromí.
A co bude náplní pobytu: koupání, pro zájemce animační a sportovní programy. Za příplatek možnost fakultativních výletů. Vše máte popsáno v nabídce. Pokud jste s námi ještě nikde nebyli, můžete si třeba nejdříve vyzkoušet některý z jednodenních výletů.
Nabídka je omezená (do vyprodání termínu). Tak neváhejte, protože...S NÁMI NENÍ NIKDO SÁM :-) 
 
 
Informace o hotelu
 

Egypt / Hurghada / Hurghada–jih. Rozlehlý hotelový komplex, skládající se z hlavní budovy a vilek, je situován v jižní části Hurghady na dlouhé písčité pláži. Středu areálu vévodí zajímavě řešený členitý bazén. Standardní pokoje jsou umístěné v pohodlných řadových bungalovech, za příplatek je možné ubytování v hlavní budově. Pozvolný vstup do moře. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou na krásné pláži či v areálu hotelu.

Vzdálenosti: 
 
u pláže, 17 km od letiště, nákupní možnosti v hotelu, 22 km od centra
 
 
Vybavení pokoje: 
 
Standardní pokoj:
* klimatizace
* telefon
* TV se satelitním příjmem
* minibar
* vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoučeč vlasů, WC)
* trezor
* balkon nebo terasa (většina pokojů)
 
Ubytování za příplatek:
* Rodinný pokoj - 2 ložnice
* Pokoj v hlavní budově
* vila
* jednolůžkový pokoj
 
 
Zařízení hotelu: 
 
* vstupní hala s recepcí
* hlavní restaurace
* restaurace s obsluhou (1x za pobyt zdarma, rezervace nutná)
* bar
* snack bar
* Wi-Fi v lobby (zdarma)
* obchod se suvenýry
* obchodní arkáda
* diskotéka
* konferenční místnost
* 6 bazénů – 1 vyhřívaný v zimním období (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu)
* 7 skluzavek (vstup pouze osobám vyšším 120 cm)
* dětský bazén
* dětské hřiště
* miniklub
 
Pláž a okolí hotelu:

* písčitá, s pozvolným vstupem do moře

* lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu

* plážový bar

 

Sportovní aktivity zdarma:
 

* animační programy

* stolní tenis

* nepravidelné večerní programy

* tenisový kurt (pouze ve dne – 1 hod. denně na pokoj zdarma, pronájem raket za poplatek)

* squash (1 hod. denně na pokoj zdarma, pronájem raket za poplatek)

* plážový volejbal

* fitness

 

Sportovní aktivity za příplatek:
 

* sauna

* vířivka

* masáže

* salon krásy

* kulečník

* vodní sporty na pláži

 

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
 

* All Inclusive:

* Hlavní restaurace Lotus: 6.30–10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 12.30–15.00 oběd formou bufetu, 18.30–22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové – cola, sprite, soda, džus – ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj

* Á la carte restaurace: 18.30–22.30 večeře formou menu (předchozí rezervace nutná)

* Bar u bazénu: 10.30–12.00 pozdní snídaně, 12.00–13.30 a 15.00–16.30 zmrzlina, 16.00–17.00 káva,čaj, sladké pečivo, 10.30–do západu slunce nealkoholické nápoje, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)

* 12.00–16.00 odpolední snack

* Bar na pláži: 10.30–12.00 snack, 12.00–16.00 odpolední snack, 12.00–13.30 a 15.00–16.30 zmrzlina, 16.00–17.00 čaj, káva a sladké pečivo, 10.30–do západu slunce nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)

* Vienna bar: 10.30–19.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)

* Aqua Lounge bar: 10.30–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)

* Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit

 

Fakultativní výlety:

V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se seznámíte v místě pobytu. Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb.

  BEDUÍNSKÁ VEČERE

Výlet džípem za beduíny. Odjezd z Hurghady je po obědě, následuje dobrodružná hodinová cesta pustou pouští a okolními horami do beduínské vesnice, kde beduínky pečou placky, chovají velbloudy a kozy a nabízejí tradiční výrobky, jako například koření a šperky. V ceně je zahrnuta projížďka na velbloudech a tradiční večeře - barbeque, která se připravuje během odpoledne. Večer beduíni hrají na hudební nástroje, zpívají a zvou hosty k tanci. Cestou zpět je zastávka v poušti a pozorování západu slunce.
Orientační cena: 990 Kč, děti do 12 let 490 Kč

  KÁHIRA (CELODENNÍ VÝLET)

Celodenní zájezd do hlavního města Egypta. Odjezd v časných ranních hodinách,snídaně je na cestu v balíčku. Po příjezdu do Káhiry prohlídka Egyptského muzea. Po obědě, který je v ceně výletu, následuje návštěva pyramid a Sfingy v Gíze a dále Papyrus institutu a orientální parfumerie. Návrat v nočních hodinách, pozdní večeře.
Orientační cena: 2 590 Kč, děti do 12 let 1 290 Kč

  LUXOR

Překrásný a velmi oblíbený celodenní výlet za památkami egyptské historie. Odjezd v časných ranních hodinách, cesta přes poušť do nilského údolí. V Luxoru klienti navštíví západní břeh Nilu (Údolí králů, Memnonovy kolosy, chrám královny Hatšepsut, alabastrové dílny). Po obědě, který je v ceně výletu, následuje prohlídka východního břehu (chrám v Karnaku, institut papyru). Návrat v nočních hodinách, pozdní večeře.
Orientační cena: 2 690 Kč, děti do 12 let 1 390 Kč

Výše uvedené ceny nezahrnují vstupy. Ceny jsou orientační a mohou se měnit.

Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři.Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit.

Informace o zájezdu:
 

CENA ZAHRNUJE

V ceně zájezdů je zahrnuto: Letecká doprava do Egypta v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostích poplatků, ubytování (v případě 8denního zájezdu na 7 nocí, v případě 11denního zájezdu na 10 nocí, v případě 12denního zájezdu na 11 nocí, v případě 15denního zájezdu na 14 nocí), stravování dle programu a vybraného hotelu, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdů není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / osoba / pobyt a 349 Kč / dítě do 18 let / pobyt, fakultativní služby, vstupní vízum (cestovní kancelář Vám vstupní vízum na požádání zajistí za poplatek 800 Kč za osobu s vlastním pasem).

Upozornění: dítě do dovršení dvou let platí pouze jednorázový manipulační poplatek 1 290 Kč.

CESTOVNÍ DOKLADY

I přes to, že ke vstupu do Egypta je vyžadováno vízum, nemusíte se obávat žádné zbytečné byrokracie. Vízum je možné pořídit přes naši cestovní kancelář při koupi zájezdu. Podmínkou k získání víza je pouze cestovní pas, platný minimálně 6 měsíců po návratu ze země. V případě, že máte o tuto službu zájem, stačí tento požadavek uvést do smlouvy o zájezdu (služba je zpoplatněna – viz odstavec v popisu konkrétní destinace „V ceně není zahrnuto”). V případě, že máte víza předplacena již z České republiky, kontaktujte po výstupu z letadla před pasovým odbavením zaměstnance naší partnerské cestovní kanceláře, označeného logem EXIM TOURS. Tomuto pracovníkovi předložíte voucher, na kterém je uveden počet víz, která máte předplacena. Na jeho základě vám budou vydána víza na počet osob, uvedených na voucheru. Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete na www.mzv.cz.

Příplatky 

Vízum a taxy
 
Pojištění
 
 
 
Fotogalerie:

Přihlášky na: engeltour@centrum.cz