MAGICKÁ PERUC S TURISTIKOU

s možností turistiky s nádhernými výhledy na České středohoří ...zavítejte s námi do míst, kde se setkali Oldřich s Boženoou
 

* Komentovaná procházka Perucí s Čarodějkou ze studánky "Příběhy majitelů Peruckého panství" * Boženina studánka * Oldřichův dub *  turistika NS Perucko * Krásná vyhlídka * rozhledna Stradonka - na výběr trasa: 4,5 km, 8 km nebo 11 km * v polovině trasy možnost restaurace 

 
sobota 27. 5. 2023
 
 

Program:

* Odjezd z Prahy - Masarykova nádr. v 8.12  (přistoupit se dá v Holešovice zast., v Podbabě, v Kralupech). Pokud budete přistupovat,  nutno uvést v rezervačním formuláři. 

 * Příjezd  do Peruce v 9.57

*  cca 80 min. komentovaná procházka Perucí s Čarodějkou ze studánky s názvem "Příběhy majitelů Peruckého panství" - celkem 8 zastavení od Boženiny studánky, okolo bývalého Křesinova statku, domu prarodičů básníka Svatopluka Čecha, okolo zámku, pokračuje zámeckým parkem a končí uprostřed rozlehlého parku, u Muzea České vesnice, na závěr si můžete přát přání u Boženiny studánky a věřte přání se plní!

* turistika  naučnou stezkou Perucko, na výběr trasy 4,5 km, 8 km nebo 11 km - krásné výhledy na České středohoří (Oldřichův dub, Krásná vyhlídka, rozhledna Stradonka)

* možnost posezení v restauraci nebo kavárně

Odjezd domů:

* 16.58 - odjezd z Peruce do Prahy 

*  18.46 - příjezd do Prahy Masarykova nádr.

 

Cena výletu včetně dopravy a veškerého programu:

Dospělí  520 Kč

Mládež od 15 let, studenty 18 - 26 (nutný ISIC) a seniory 65+   470 Kč  

Děti 10 - 15 let  420 Kč

Děti do 10 let    350 Kč (vhodné pro děti od 6 let)

Cena zahrnuje: jízdné tam a zpět, 80 min. komentovanou procházku s Čarodějkou ze studánky, služby průvodce

 

Přihlášení na akci Magická Peruc

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: