9. 9. a 16. 9., 2017

Odjezd z Prahy - Hlavního nádraží.: v 6.51 (přistoupit se dá v Kralupech nad Vltavou, Roudnici nad Labem a Ústí nad Labem)

Přijezd do Drážďan: v 9.58

Jede se přes Děčín a Bad Schandau - návazné přestupy

Odjezd z Drážďan: v 17.59

Příjezd do Prahy: ve 21.02


POZOR NYNÍ AKČNÍ NABÍDKA JEN ZA 299 Kč

REZERVACE DOLE

Děti do 6 let zdarma

Cena zahrnuje:

* dopravu vlakem do Drážďan a zpět

* průvodcovské služby

Cena nezahrnuje:

* prohlídku historického centra 20 Kč

* jiný doplňkový program

*

Cena zahrnuje:

* dopravu vlakem do Drážďan a zpět

* průvodcovské služby

Cena nezahrnuje:

* cestovní připojištění - na základní ošetření stačí kartička zdravotní pojištovny

Pozn. děti do 15 let musí mít cestovní pas, osoby od 15 let stačí OP


Můžete jen nakupovat v PRIMARK a ostatních obchodech a strávit den podle svého a nebo....

Kdo si chce nakoupit a u toho ještě něco zažít a poznat či se pobavit, má možnost a to za příplatek pouhých 20 Kč na místě.

V ceně je doprava na tato místa s průvodcem tam i zpět. Případné vstupy si hradí každý sám, pokud to půjde průvodce zajistí zvýhodněné skupinové vstupné.

Pokud se rozhodnete pro doplňující program, vždy vám zbyde alespoň 3 hod.na nakupování či inviduální program v Drážďanech.

Doplňkový program se uskuteční při minimálním počtu 5 zájemců. Do rezervace uveďte o jaký program máte zájem

 Zde je nabídka:

1) Prohlídka historického centra Drážďan

Přejezd tramvají do centra, prohlídka historického centra Drážďan (nejznámějších památek) s naší průvodkyní - 60 min. (žádné další vstupy se neplatí).  Tento program mohou využít i ti, kteří nemají zájem o prohlídku, ale chtějí se pouze dostat tramvají do historického centra a zde navštívit třeba některou z galerií či se

2) ZOO Drážďany 

 Přejezd tramvají tam i zpět, doprovod  k ZOO - (skup.vstupné dospělí 9 euro a děti 2 eura)

Drážďanská zoologická zahrada chová na ploše okolo 13 hektarů více jak 2.000 zvířat ve více jak 300 druzích. Rozmanitost chovaných živočišných druhů nabízí fascinující napříč všemi kontinenty. Mezi návštěvníky nejoblíbenější jsou zvířata Afriky a koaly.

Vstupné ZOO:  12 EUR/4 EUR - děti do 17 let, skupinové (od 10 osob) 9 EUR/2 EUR

4) Obchodní dům REAL Heidenau

Přejezd s průvodcem do Heidenau kolem 15 hod., nákup v obchodním domě REAL. Do Drážďan se už nevracíte, jen se večer připojíte k vaší skupince cestující z Dráždan

Real je obrovský supermarket, kde najdete všechno od potravin, přes drogerii, elektroniku až po potřeby pro dům a zahradu. Pobočka v Heidenau má speciální akce pro české zákazníky a je tam možné platit kartou Visa Elektron i českými korunami. Český zákazníkům posílají speciální mailový zpravodaj s aktuálními nabídkami. Objednat si jej lze na   http://prospekt.real.de/cz.html


5) Elbepark - největší nákupní komplex v Drážďanech  

Přejezd tramvají s průvodcem kolem 14 hod., nakoupené věci z PRIMARK si můžete zatím uschovat v uzamykatelných skříňkách, poradíme vám kde jsou. Tramvaj projížďí historickým centrem Drážďan - cestou možnost shlédnout nejznámější památky.

Zejména co se týče obchodů s oblečením je rozmanitost nabídky v ELBEPARKu jedinečná. Vedle známých prodejen, např. C&A, H&M a Adler Moden, zde lze také objevit množství trendových obchodů jako Harlem, Kult, Kids & Gloria, Roxy Red, Camp David, Bench, Harley Davidson, Black Sheep,  a mnoho, mnoho jiných. Obchody mívají velké slevy. Pokud chcete nakoupit potraviny a drogerii nechybí zde např. Kaufland a Rossman. Zboží je kvalitní a levnější zboží než u nás.

http://www.elbepark.info/cz/

6) Muzeum člověka

Přejezd tramvají, doprovod průvodce

Tematické výstavy muzea se zabývají společensky aktuálními tématy z vědy, historie, umění a kultury. Lidské tělo a zdraví tvoří těžiště populárně-vědecké stálé výstavy "Člověk jako dobrodružství" (Abenteuer Mensch), kterou může návštěvník prozkoumat nejen s pomocí klasických exponátů ale i četných mediálních a interaktivních stanovišť. Ve stálé výstavě jsou ve velkém počtu zastoupeny také objekty ze sbírky muzea, jako např. "Skleněný člověk" (Gläserner Mensch).

Pro děti je připravena interaktivní expozice "Našich pět smyslů" v Dětském muzeu, kde se zahrají a zabaví. Například se naučí objevovat své smysly na třinácti experimentech. Témata jsou jasná: sluch, zrak, hmat, čich a chuť. Nejvíce se zabaví děti od 4 do 12 let.

Děti do 17 let vstup zdarma, dospělí 7 EUR, dva dospělí jako doprovod minimálně jednoho dítětě 11 EUR


REZERVACE VÝLETŮ ÚPLNĚ DOLEPŘIPRAVUJEME NA LISTOPAD 2017:

 Zámek Moritzburg - Výstava Tři oříšky pro Popelku - pouze 

Přejezd s průvodcem vlakem a autobusem, cca 30 min.jízdy od Drážďan

Výstava je celá ve dvou jazycích - česky a německy.

VSTUPNÉ: jednotlivé 8 €/ 4 €  do 6 let zdarma , rodinné vstupné: 2 dospělí a max. 4 děti do 15 let 16 €, 1 dospělý a max. 2 děti do 15 let 8 € ' skupinový tarif (od 15 osob) za osobu 6 €
Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Přihlášení na výlet Drážďany vlakem

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: