BELVEDER A ZÁMEK DĚČÍN

* Knížecí cestou na nejkrásnější vyhlídku Českého Švýcarska Belveder * zámek Děčín - prohlídka Zlatá léta děčínského zámku


Termín: SOBOTA 13. 1. 2018

Cena: 370 Kč na místě (ti, kteří již cestovali s Engeltour 350 Kč), při platbě předem na účet 350 Kč

Cena zahrnuje: vlak, autobus, služby průvodce, nezahrnuje: případné vstupné do zámku na prohlídku

Odjezd z Prahy - Hlavního nádraží  v 8.51 (přistoupit se dá v Kralupech nad Vltavou v 9.17, Roudnici nad Labem 9.41, Lovosticích v 9.56 a Ústí nad Labem v 10.14)

Přijezd do Děčína: v 10.31

Návrat zpět do Prahy v 19.08

Dopolední program

Přejezd autobusem na Bynovec

Knížecí cestou (5 km) na Belveder po naučné stezce Kaňon Labe, která vám přiblíží krásnou přírodu s řadou skalních vyhlídek nebo vystoupíte z autobusu až přímo u Belvederu (tuto variantu zvolíme v případě nepříznivého počasí, inviduálně jí může zvolit každý, kdo nebude chtít jít pěšky).

Vyhlídka Belveder

Vyhlídka Belveder je nejstarší a nejhezčí vyhlídka v Českém Švýcarsku s nádhernými výhledy na Labský kaňon. Z vyhlídkové skalní terasy je výhled na unikátní Labský kaňon, který je kandidátem na zápis do UNESCO, dále  Dolní Žleb, severní Německo, stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone, sklaní hřbet Schrammsteine a Grosser Winterberg.

Na vyhlídce Belveder je restaurace, kde se můžete občerstvit.

http://belvederhotel.cz/

Odpolední program

Odpoledne přejezd k děčínskému zámku. Pro zájemce možnost prohídkového okruhu Zlatá léta děčínského zámku.

Vstupné: 90 Kč / dospělí, 70 Kč / studenti, senoři, 50 Kč / děti

Děčínský zámek

Prohlídkový okruh - "Zlatá léta děčínského zámku"Projděte se zámkem v dobách jeho největšího rozkvětu a slávy, stejně jako to před vámi učinil hudební skladatel Fryderyk Chopin, císař František Josef I. a řada dalších slavných osobností. Prohlédnete si pracovnu a ložnici majitele zámku, Zimní jídelnu, dámský a pánský salon, soukromé pokoje dalších členů rodiny, zámeckou obrazárnu a kapli sv. Jiří. (Délka prohlídky cca 60 minut)

Navštívit také můžete proslulou stylovou hospůdku Franz Josef I.,ta je hned pod zámkem - DOPORUČUJEME


Přihlášení na akci Knížecí cestou na Belveder

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: